ישנן הרבה סיבות להפסיק לעשן וכמו כן ישנן הרבה דרכים להיגמל מעישון. כולם שואלים את עצמם איך מפסיקים לעשן ואילו שיטות גמילה מעישון קיימות אך קודם כל נמנה את הסיבות להחלטה זו:

סיכון בריאותי והסיכוי לחלות במחלת הסרטן. גם עישון פאסיבי יכול לגרום לנזקים דומים. נזק כלכלי לא קשה לחשב כמה עולות הסיגריות שאתם צורכים במשך חודש שלם ולבדוק כמה כסף אתם יכולים לחסוך. פגיעה באיכות הסביבה ופגיעה בחברים או במשפחה שלכם. מחפשים אישה או גבר לעתיד? כנראה שאם אתם מעשנים הסיכויים שלכם להתחיל עם על אחד או אחת יורד משמעותית.

שיטה ייחודית של גמילה מעישון

 

 

 

 

 

 

 

אז איך להיגמל מסיגריות? כאמור ישנן מגוון דרכים או שיטות להיגמל מעישון אך הדבר החשוב ביותר הוא כוח הרצון. ישנה שיטה של סיגריה אלקטרונית, או מסטיקים, או פסיכולוגיה נטו, אך בכל מקרה חשובה ההתמדה ויותר מכך כוח הרצון. אם תרצו באמת להפסיק לעשן, תוכלו לעשות זאת. אם שאלתם את עצמכם איך מפסיקים לעשן וקראתם עד שורה זו, כנראה שאתם רציניים ובאמת רוצים להפסיק לעשן. ניסיתם כבר כמה שיטות גמילה מעישון ללא הצלחה? כל הכבוד על ההתמדה! נסו את השיטה שלנו הפסקת עישון בטיפול אחד.

התמכרות - אפשר לנצח אותה

התמכרות לסיגריות היא לא נצחית כמובן, ואכן קיים הפתרון. הוא טמון בראשך ובעזרת השיטה שלנו נוכל לגמול אותך מהסיגריות. אנו עובדים בשיטה אמריקאית ייחודית המוכיחה את עצמה. אנחנו יודעים איך להיגמל מסיגריות וכבר סקרנו ובדקנו מגוון רחב של דרכים להפסיק לעשן וכן המון שיטות גמילה מעישון. הפסקת עישון כבר לא תראה לך משימה בלתי אפשרית ותוכל ליישם זאת תוך טיפול אחד בלבד! השאר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

איך להיגמל מסיגריות בדרך הנכונה ביותר עבורך

בשוק הישראלי יש המון מוצרים שמציגים דרכים להיגמל מעישון בדרכים כאלה ואחרות, באופן מעשי לא תמיד הדרך שיציגו לכם באמת תעזור לכם להפסיק לעשן. באופן אישי ראיתי בכמה הזדמנויות אנשי רוח שניסו להסביר איך להיגמל מסיגריות באמצעים פסיכולוגיים בלבד, ואני חייב להודות שהשיטות הללו עובדות בצורה טובה מאוד בהרבה מאוד מקרים.

השאלה האמיתית היא איך מפסיקים לעשן מבלי לפחד שהגמילה תפריע לנו בחיי היומיום. מי שחקר קצת כמה שיטות גמילה מעישון שמתבססות על עקרונות שונים, שם לב להבדל המהותי בין שיטות להיגמל מעישון המשתמשות באמצעים חיצוניים לבין שיטות המבקשות מהנגמל לעבור תהליך פסיכולוגי עמוק.

האם כל אחד יכול להפסיק לעשן?

אני מודע היטב לכך שלפעמים מרוב שיש כל כך הרבה דרכים להפסיק לעשן אז כבר אפשר להתבלבל בין כל ההצעות השונות, אבל ההצעה שתקבלו מאיתנו תאפשר לכם להבין שאין דרך אחת איך להיגמל מסיגריות, אבל יש דרכים להפסיק לעשן שהן נכונות יותר שדרכן תצליחו להבין שכל אחד יכול להפסיק לעשן לצמיתות והעניין תלוי בעיקר בו וביכולת להיות קשוב למדריך הנכון.

העצה שלי היא שתפתחו את הראש ותביעו נכונות לנסות שיטות גמילה מעישון שעוד לא ניסיתם, ואני יכול להבטיח לכם שברגע שתעשו את זה תצליחו להיגמל מעישון באופן פשוט יותר ממה שחשבתם. בשורה התחתונה, התהליך האמיתי הוא בראש של הנגמל.
 

אז בוא נשאל את עצמו עוד פעם אחת: איך מפסיקים לעשן ומבטיחים אחת ולתמיד שלא יהיה בנו עוד את הדחף לעשן סיגריה? אפשר לסכם בשלב הזה שיש בארץ הרבה מכונים שמציעים עשרות דרכים להיגמל מעישון שחלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות. אנו מתחייבים שנוכל להתאים לכם את שיטת הגמילה הטובה ביותר לאחר שתשאירו את פרטיכם. לאחר סקירה של כל מיני שיטות להיגמל מעישון הגענו לכמה מסקנות חותכות בתחום הגמילה מעישון שמצביעות על כך שניתן להתאים לכל אדם תוכנית שבאמצעותה יוכל להפסיק לעשן ולהתחיל חיים חדשים ונקיים מעשן סיגריות. השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם על מנת להציע לכם הצעה אטרקטיבית שתשנה את חייכם.

סיבות להפסיק לעשן  |  הסכנות הכרוכות בעישון | הדרך להפסיק לעשן